„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku.”

-Stuart Henderson

Język bez granic

Jeśli ktokolwiek w branży marketingowej mówi Ci, że dobra znajomość mechanizmów języka i umiejętność korzystania z niego nakłada kajdany na Twoją kreatywność, to poklep go po ramieniu i życz powodzenia.

Pokaż język w socialach!

Doskonale wiesz, że komunikacja w social mediach musi być szyta na miarę Twojej grupy docelowej, musi być atrakcyjna wizualnie, zawierać język korzyści, być krótka/długa, okraszona filmem i emotikonami itp. itd. Jak się jednak okazuje, nawet specjaliści od social mediów nie do końca mają świadomość tego, w jaki sposób używać języka jako narzędzia.

Autentyczność kluczem do sukcesu - LinkedIn dla pracownika

LinkedIn to obecnie jeden z największych portali rekrutacyjnych na świecie. Ponad 740 milionów aktywnych użytkowników, z czego 40 milionów co tydzień na LinkedIn szuka pracy. To naprawdę sporo.

5 podstawowych sposobów na rozhulanie Facebook Ads!

Uwaga! Content tylko dla początkujących! :P Chociaż… z chęcią podyskutuję na ten temat również z osobami bardziej zaawansowanymi. Facebook Ads – mocno popularny temat w naszej bańce informacyjnej. Każdy ma jakieś sposoby, które stosuje podczas prowadzenia kampanii. Ja postanowiłam podzielić się moim must have, bez którego nawet nie zaczynam zabawy.